حضور دانش آموزان بارسایی در مراسم جهانی دختران ICT

حضور دانش آموزان بارسایی در مراسم جهانی دختران ICT

کنفرانس بین­المللی مخابرات نوری غرب آسیا

دانشگاه شهیدبهشتی 7 ، 8 اردیبهشت 98

« کنفرانس بین­المللی مخابرات نوری غرب آسیا» با حضور اساتید برجسته و کارشناسان رشته برق و مخابرات از سراسر جهان توسط گروه مهندسان کشور عزیزمان با حضور دانش­آموزان مسلط به زبان انگلیسی برای اوّلین بار برگزار شد که شرکت در این کنفرانس برای دانش­آموزان پایه دهم و یازدهم رشته ریاضی آزاد بود.

این کنفرانس جهت آشنایی دانش­آموزان با رشته برق و مخابرات برگزار شد. مدیر برگزاری این همایش گفت:" امروزه یکی از نیازهای مبرم جوامع و صنایع در تمام کشورها مسأله برق و مخابرات است و از جمله دلایل اصلی توجه به مبحث برق و مخابرات، الکترونیکی شدن همه ابزارآلالت و امکان برقراری ارتباط در سراسر جهان با کوتاهترین فاصله زمانی ممکن می­باشد."

حضور دانش­آموزان از جمله دانش­آموزان پایه ده و یازده رشته ریاضی مدرسه مدبّران بارسا به عنوان اوّلین و تنها دانش­آموزان شرکت­کننده در این کنفرانس­ها به دلیل افزایش سرعت و پیشرفت تکنولوژی از اهمّیت زیادی برخوردار بود. یکی از دلایل اصلی برگزاری این همایش نیز حضور فعالانه­ی این عزیزان جهت افزایش انرژی و توان بیشتر ارایه دهنگان ذکر شده بود.

با توّجه به اینکه این روزها شاهد برگزاری کنفرانس­هایی در زمینه­های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و ... در سطح جهان و من جمله کشور عزیزمان ایرن هستیم که در اغلب این کنفرانس­ها حضور اساتید مربوطه از سراسر دنیا به چشم می­خورد ولی نکته­ای که کمتر به آن پرداخته شده و کمتر دیده می­شود حضور فعالانه دانش­آموزان در برگزاری این کنفرانس­های علمی و پژوهشی می­باشد که این مهم از جانب مدرسه مدّبران بارسا برای شکوفایی استعداد نخبگان این مرز و بوم به خوبی طی دو روز انجام گرفت. توجّه این بچه­ها به مسائل ذکر شده در کنفرانس و سؤالات حاکی از این توجّه از جانب این دانش­­آموزان آن هم به زبان انگلیسی از اساتید اعزامی خارج از کشور از دلایل عنوان شده به عنوان افزایش انرژی و بهبود کیفیت کنفرانس برگزار شده اعلام گردید.

در روز آخر از دانش­آموزان خواسته شد که از آموخته­های خود در این دو روز 15 دقیقه صحبت و ارائه­ای داشته باشند که دانش­آموزان ذکر شده ارائه­ای فوق­العاده به زبان انگلیسی داشتند و در پایان گواهی­نامۀ علمی معتبر و بین­المللی به آن­ها اعطا گردید.

پمپ بنزین

قدم گذاشتن تو جاده ی رمز الود زندگی و ادامه دادن در مسیرش 👣👣👣سختی های خاص خودش رو دارهبه پیچ هایی بر خواهی خورد به نام شکست , شیب های تندی مثل خستگی , سنگ ریزه هایی به اسم تردید اما...اگر مقصد و رویای زندگیت رو فراموش نکنی ...✨✨✨"امید" رو میبینی که همسفر تک تک ثانیه هات شده و هر دقیقه ی سفرت رو هم رنگ خودش کرده ."عشق" رو میبینی که گرد روی لباس ه

بیشتر بدانیم >>